+38 (032) 253-75-30

+38(067) 837-25-25 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Home / Балконні пластикові двері

Балконні металопластикові двері

Балконні двері встановлюються блоком разом з одним / двома вікнами. Такі двері відокремлюють приміщення кімнати від лоджії або балкона. Балконні двері можуть бути повністю засклені, але для більшої економії і зручності в нижню половину дверей встановлюють пластикову сандвіч - панель з імпостом на рівні підвіконня. Якщо вікна немає, то імпост розміщується від рівня підлоги на 700-750 мм. Якщо ширина отвору більше стандартних 900 мм і може складати 1150, 1400 або 1600 мм, то встановлюють балконі штульпові двері.

Такі двері роблять з двох стулок, одна з яких має ширину 700-800 мм, друга встановлюється на решту ширини прорізу, закріплюється шпінгалетом і залишається нерухомою. Такі двері можуть відкриватися всередину і назовні. На « активну » частину встановлюється ручка. Порядок відкривання дверей: спочатку відкривається головна частина, потім відщіпається шпінгалети і відкривається « пасивна ».

 

Для довідки: Якщо ваш балкон не засклений, знаходиться на перших поверхах і балконні штульпові двері відкриваються назовні, то для більшої безпеки можна вибрати спеціальний профіль, в якому штапік з внутрішньої сторони приміщення. Це називається « Т-стулка », її включення в комплект здорожує вартість.

Комплектуючі та фурнітура для балконних дверей.

Для більшої безпеки рекомендуємо встановити на балконні двері ручку з ключем для замикання, якщо балкон розташований на 1-2 поверхах будинку. А із зовнішнього боку для зручності ви можете встановити засувку у вигляді «ручки - черепашки». Вартість ручок коливається в діапазоні від 90 до 140 грн.

            

Поворотно-відкидний комплект встановлюється або на двері, або на примикаюче вікно. Між поворотним і поворотно-відкидним комплектом для двері, краще зупинитися на другому варіанті, оскільки дана опція має більше механізмів замикання. У поворотно-відкидному комплекті запірні механізми розташовані зверху стулки, навпроти ручки і на задній частині між петлями. А крім того - це економія : при установці поворотно-відкидного режиму на двері, його вже не потрібно встановлювати на вікно. Це здорожує комплектацію не більше , ніж на 50-60 грн.

 

Москітна сітка для балконних дверей - корисна і зручна конструкція, яка, перебуваючи в отворі, не заважає закриванню дверей. Для літнього періоду вона просто незамінна для захисту від літаючих комах. Орієнтовна вартість 200 грн.

                  

Склопакет варто встановити 2 -х камерний з енергозберігаючим склом, якщо балконні двері виходить на відкритий балкон. Якщо ваш балкон вже засклений, то цілком достатньо буде 1-но камерного склопакета.

Щоб правильно скласти комплектацію для вашого балконного блоку, ви можете запросити замірника і він допоможе визначитися з типом профілю, фурнітурою, склопакетом, типом дверей.

Наші компанії партнери