+38 (032) 253-75-30

+38(067) 837-25-25 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Home / Балкони "Під Ключ" / Монтаж перекриття, дах

Установка козирка або повноцінного даху на балкони у Львові.

Навіщо потрібен дах на балконі? Балконні плити головним чином руйнуються від того, що волога, накопичуючись на балконі, поступово руйнує їх. Зовсім ще крихітні тріщини з часом збільшуються ще більше від того, що вода всередині замерзає і розширюється. Ви не одноразово могли бачити балкони, плити яких шматками опадають з металевого каркасу. Це небезпечно для перехожих, для мешканців будинку і квартири, до того ж на відновлення такої плити буде потрібно багато коштів.

Повністю відкриті зверху балкони (лоджії) знаходяться на верхніх поверхах будинків. Є також планування, в яких балкони і лоджії розташовані в шаховому порядку, при цьому тільки частина балкона захищена верхньою плитою. Для таких балконів необхідний повноцінний дах. Для засклених балконів, на яких було виконано продовження плити і винесення по підвіконню, дах також потрібен. У всіх цих випадках дах захищає балкон від негоди і опадів.

Типи дахів для балконів, правильна установка даху. 

Каркасний дах підійде для маленького балкона шириною 1 метр і довжиною 3,5 метра. Такі дахи встановлюють поверх скління, вони досить легкі, міцні і спираються на скляну конструкцію.

Модульний дах є самостійною конструкцією, часто встановлюється на балконах і лоджіях на останніх поверхах будинків. Він може бути встановлений як з склінням, так і без нього. Дах повинен витримувати навантаження від падаючого снігу та вітру. Тому, зварюючи силовий каркас для даху, ми виготовляємо опорні стійки (модулі) із сталевих кутів або труби (60 х 40 або 60 х 60 мм), які додатково забезпечують надійність і стійкість конструкції. Крім цього, вони знімають навантаження з анкерних болтів і скління балкона. Анкерні болти для кріплення модулів підбираються за розмірами в залежності від стану і товщини стін, а також від величини і ваги модулів, щоб не відбулося виривання даху зі стіни. На модулі укладається дерев'яна рейка, до якої в свою чергу кріпиться покрівельний матеріал.

Рамковий дах від каркасного відрізняється тим, що він призначений для великих балконів різної конфігурації. Сюди відносяться також і балкони, у яких проведено розширення площі за статтю та по підвіконню. Такий дах має стійки, які спираються і до плити і до конструкції балкона.

Будь-який дах повинен бути захищений в місці примикання до стіни від протікань. Для цього використовується оцинковані відливи (корирьки), які заглиблюються в стіну і кріпляться до даху болтами. Дах також повинен мати ухил не менше 30 градусів для самовільного відведення вологи.

Етапи монтажу даху:

Перше і головне - це виміри і розрахунки, після яких визначаються матеріали для виготовлення конструкції даху. Після цього роботи виконуються в певному порядку:

  1. зварюється каркас даху з металу,
  2. каркас кріпиться до стіни за допомогою анкерних болтів (залежно від конструкції даху також і на вертикальні стійки),
  3. дах покривається покрівельними матеріалами,
  4. проводиться установка відливу і герметизація стиків зовні,
  5. виробляється шумоізоляція даху спеціальними герметиками,
  6. якщо дах каркасний , проводиться герметизація в місцях примикання до конструкції скління балкона,
  7. у випадку з модульним дахом проводиться косметична обробка з боків і з внутрішньої сторони, яка приховує металевий каркас,
  8. внутрішня сторона даху утеплюється, проводиться її гідроізоляція та обшивка.

Матеріали для даху , що вибрати?

Ми пропонуємо ряд покрівельних матеріалів, які показали себе на практиці як міцні, довговічні й оптимальні за вартістю:

  1. Металеві профільовані листи мають полімерне покриття і ребра жорсткості по всій площині. Матеріал не пластичний, складний в роботі. Виглядає привабливо, абсолютно пожежобезпечний. Дах з нього прослужить вам кілька десятків років.
  2. Листи оцинкованої сталі більш дешевий матеріал, але однозначно дуже практичний і довговічний. За ним не потрібно особливий догляд, а прослужить він без проблем до 30 років.
Наші компанії партнери