+38 (032) 253-75-30

+38(067) 837-25-25 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Home / Балкони "Під Ключ" / Внутрішня обшивка

Внутрішня обшивка балкону.

Внутрішнє оздоблення балкона залежить від того, що саме ви хочете отримати від майбутнього приміщення. Матеріалів для обшивки ми пропонуємо досить з прекрасними якісними характеристиками і  за доступними цінами. Щоб вибрати матеріал найбільш оптимальний, дайте відповідь на кілька питань: «Який тип балкона мені потрібен - «холодний» або «теплий» ? », «В якому стилі я хочу оформити балкон?». І звичайно ж питання: «Скільки я готовий інвестувати в поліпшення ? ».

Які вимоги, наприклад, до «холодного» типу балкона? Такий балкон роблять для побутових потреб і «фанатизм» в підборі матеріалів абсолютно не потрібний. Тут важливо поєднувати практичність оздоблювального матеріалу і його вартість. Для ремонту балкона підійде пластикова вагонка. Важливо ефективне використання простору для складування речей, а значить потрібно облаштувати компактні і місткі шафки і додати сушарку для речей.

Зовсім інша справа «теплий» балкон! Вважайте, що у вас раптово з'явиться нова кімната в квартирі. Ми пропонуємо для обробки гіпсократон, пластикову вагонку, ЮСБ плити. Матеріали можна вигідно поєднувати між собою і зробити комбіновану обшивку, ретельно спроектувавши майбутній простір. Важливі також і меблі - компактний столик, табурети, полиці, шафа.

  

Матеріали для обробки:

 


Пластикову вагонку виготовляють з полівінілхлориду, всередині в панелі є порожнини, розділені перегородками. Матеріал відносно м'який, легко розкроюється і просто укладається, так як з боків є спеціальні замки - зачепи. Вагонку кріплять до дерев'яної обрешітки, поверхні стін перед укладанням можуть не підготовлятися, але якщо необхідно, то простір між стіною і пластиковою вагонкою додатково утеплюється мінеральною ватою або іншими матеріалами. Ширина панелей вагонки від 10 до 25 см, поверхня може бути глянсовою або матовою. Пластикова вагонка має широку гаму кольорів на вибір, у випадку з вагонкою Ви можете зробити балкон «кольоровим» , але більшість воліють колір «під дерево» або білий.

Переваги пластикової вагонки:

 • високі тепло- і шумоізоляційні властивості;
 • швидко укладається;
 • вологостійка;
 • екологічно безпечна;
 • довговічна;
 • стійка до перепадів температур;
 • хороша вартість.

Гіпсокартон винайшли порівняно недавно, але він відразу завоював популярність через свою відносно низьку вартость і можливості, які він дає при будівництві житла. Його найчастіше застосовують для створення стін і перегородок в житлових приміщеннях і офісах. Він складається з гіпсового тіста, яке розташоване в якості прошарку між листами будівельного картону. Для того , щоб зробити з балкона продовження житлового простору, він ідеальний. Єдиний недолік гіпсокартону - його не можна застосовувати в зоні підвищеної вологості. Це загрожує його швидким руйнуванням . Оскільки на «теплом» балконі передбачається підтримання такого ж режиму вологості і температури, як і в самій квартирі, гіпсокартону нічого не загрожує. Після його укладання Ви отримаєте справжні «стіни» , які можна обклеїти шпалерами, покрити декоративною штукатуркою або пофарбувати.


Переваги гіпсокартону:

 • відмінний тепло- і шумоізолятор;
 • простий в укладанні;
 • оптимальний за вартістю.

ЮСБ плита - матеріал привабливий зовні, але спірний щодо застосування для обшивки балкона. Він найменш практичний зі всього пропонованого списку через те, що під впливом вологи може швидко прийти в непридатність. МДФ вагонку виготовляють шляхом сухого пресування дрібної дисперсної стружки, під високим тиском і температурою зі стружки виділяється речовина лінгін, яке і склеює її. МДФ вагонку укладають на непідготовлені поверхні, а якщо необхідно, то її можна легко демонтувати або замінити окремі панелі.

Переваги ЮСБ плити: 

 • приваблива вартість; 
 • краса; 
 • екологічність; 
 • не вбирає забруднення; 
 • не змінює колір і форму від впливу УФ-променів; 
 • високі тепло-і шумоізоляційні властивості. 

Комбіновані варіанти для обшивки можуть мати місце для будь-якого типу облаштування, все залежить від побажань до оформлення та фінансових можливостей.


Про що слід пам'ятати при плануванні будівельних робіт з поліпшення балкона:

 • Чи буде освітлення на вашому балконі? При обговоренні з замірщиком повідомте про це, так як воно проводиться на етапі внутрішнього облаштування до укладання оздоблювальних матеріалів. Передбачте відразу ж скільки світильників і розеток вам необхідно.
 • Обговоріть наявність балконних меблів: шафи, тумби, табурети. Від того, як розташовані меблі на балконі, залежить скління і обшивка. Балконні шафи завжди розміщують впритул до бічних стін балкона або лоджії, скління бічних стін в цьому випадку робити не потрібно. Бічна стінка шафи в цілях економії простору і буде є бічною панеллю, - це набагато економніше, ніж скління, і за нею майже не буде потрібно догляд.
 • Сушарка встановлюється на стелі балкона, при її плануванні заміряє повинен для посилення обшивки додати її товщину на 20 мм (замість звичайних 40 - 60 мм).
 • Опалення на балконі (у разі перетворення його в житловий простір) обов'язково встановлюється: це або вбудоване в підлогу електричне опалення, або радіатори парового опалення.
 • Обговорюючи з замерщиком обшивку, врахуйте її товщину, яка залежить від шару зовнішньої обшивки балкона, утеплення і внутрішньої обробки. Це необхідно для того, щоб врахувати чи знадобиться доборний профіль для установки скляної конструкції і якої ширини потрібен підвіконня. При товстому шарі обшивки, але без добірних профілів, вікно просто не зможе нормально відкриватися.

Внутрішнє оздоблення лоджії має деякі особливості:

 • Лоджія має досить велику площу: протяжні в довжину парапет, стеля, бічні стіни, тому слід очікувати витрат на утеплення і обшивку всередині. Вони цілком виправдані, враховуючи, що з лоджії ви отримаєте ідеальне продовження квартири, так як її бічні стінки кріпляться до несучих стін.
 • Часто над лоджією відсутня верхня сусідня плита, тому в обшивці стелі потрібно прокласти спеціальну плівку «гідроізоляцію», яка вбереже внутрішній простір від вологи і псування майна.
 • Засклення на лоджії краще відразу передбачити з розрахунку продовження житлового простору, встановити вікна з 5 -ти камерного профілю з 2-х камерними склопакетами і енергозберігаючим склом. Замінити вікна повністю набагато дорожче, ніж спочатку встановити енергозберігаючі, вони коштують лише на 10-15% вище звичайних вікон.

Ви вже задумали поліпшення або Ваш балкон досі є «складом старих речей»? Ми можемо стати вашим надійним партнером і виконавцем робіт з поліпшення балкона.

Наші компанії партнери