+38 (032) 253-75-30

+38(067) 837-25-25 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Home / Балкони "Під Ключ" / Виніс балкону

Виніс балкона і лоджії. Парапет.

Балкон і лоджія з виносом по підвіконню і парапету.

Парапет - це металева або бетонна огорожа для балконів, лоджій і терас. На балконі парапет зроблений з металу і встановлений з трьох сторін. У лоджії огорожу складається з бетонних плит і проходить по фронтальній частині, з боків лоджії розташовані стіни.

Перед початком скління балкона важливо провести огляд плити і парапету. Навантаження, яке створить нова конструкція балкона, буде досить високою. У випадках, якщо парапет зносився або не підходить за технічними характеристиками для скління, проводити роботи з будівництва балкона просто немає сенсу. Парапет - це фактично каркас майбутніх «стін», на ньому будуть повністю триматися обшивка і скляна конструкція. Роботи з посилення плити і парапету можуть бути потрібні як для подальшого скління, так і в якості заходів по зміцненню відкритого балкона.

Спеціаліст нашої компанії визначає стан огорожі та зробить висновок, на підставі якого ми свизначаємо необхідні роботи по його відновленню. Для оцінки ситуації та отримання такого висновку, а також для інших прорахунків по склінню, ви можете замовити виїзд нашого співробітника.

Якщо парапет в хорошому стані, то можна приступати до початку робіт над балконом. При необхідності часткового ремонту проводиться його додаткове посилення, а повна заміна огорожі потрібна тільки у разі його зносу.

Новий металевий парапет виготовляється з металевих труб, швелерів і куточків . Щоб зміцнити існуючий металевий парапет, зварюється конструкція, якою його «обв'язують» по всьому периметру і зміцнюють в стіні будівлі. Металева огорожа дає багато можливостей з утеплення, а також збільшенню площі балкона за рахунок розширення по підвіконню. Тому, якщо ви хочете додаткових квадратних метрів, то краще вибрати парапет з металу.

Після установки парапету будь-якого типу проводяться роботи по зовнішній обробці. Огорожа обшивається металевими профільованими листами. Усередині проводиться утеплення парапету мінеральною ватою , пінопластом і виконується його обшивка оздоблювальними матеріалами (пластикова вагонка, гіпсокартон, ЮСБ плита).

Розширення балкона відкриває перед своїм власником нові можливості і має ряд переваг, до яких слід віднести:

  • розширення корисної площі на балконному приміщенні;
  • можливості пристрою на балконі широкого підвіконня ;
  • балкон з виносом виділяється серед всіх інших, йому властивий більш об'ємний, масивний вигляд;
  • після розширення балкона, власник житла може поекспериментувати з різними видами і стилями інтер'єру, оздоблювальних матеріалів;
  • винос балкона ефективно зміцнює балконну плиту і парапет, в результаті чого конструкція балкона або лоджії стає більш довговічною, відповідно, надійною та безпечною.

Фронтальний виніс. Процес здійснюється за допомогою важких будівельних швелерів, які заводяться в стіну будинку. Таким шляхом вдається просунути вперед фронтальну частину балкона або лоджії. Після того, як швелера були закріплені, фасадна частина балконного приміщення вирівнює по вертикалі. На цьому елементі можуть бути встановлені як цілісні балконні рами (алюміній , ПВХ) , так і окремі вікна з елементами додаткової конструкції фасаду;

Бічний виніс. Даний процес здійснюється за аналогією з попереднім, з тією лише різницею, що розширення балкона відбувається в сторони (до такого способу прибігають, коли фронтальний винесення з тих чи інших причин неможливий). При такому виносі отримана корисна площа може бути використана для монтажу різних шаф, полиць, комор;

Виніс балкона по периметру. Даний варіант найбільш бажаний, що користується найвищим попитом у власників квартир, оскільки дає можливість розширити простір балкона максимально допустимо. Здійснивши винос балкона по підлозі, вдається збільшити площу настільки, що можна перетворити сам балкон або лоджію в невелику окрему , досить теплу і затишну кімнату.

Ви можете замовити у нас посилення або заміну парапету як окрему послугу. Компанія «2В БУД» виконує роботи будь-якої складності по зміцненню або заміні парапету, а також з виносу підвіконня. Фахівці нашої компанії мають великий досвід роботи з балконами / лоджіями різної конфігурації і високу професійну кваліфікацію. На всі наші роботи ми пропонуємо гарантійне обслуговування протягом 5 років.

Щоб отримати уявлення про склад робіт з вашому балкону та їх вартості, запросіть замірщика від нашої компанії. Він виконає для вас всі необхідні прорахунки абсолютно безкоштовно . Крім усього іншого , ви зможете отримати вичерпні консультації з матеріалами та строками робіт.

Наші компанії партнери