+38 (032) 253-75-30

+38(067) 837-25-25 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Home / Балкони "Під Ключ" / Заливка плити

Заливка бетонної плити для балкону.

Різні будівлі і споруди, бетонні конструкції з часом зношуються, втрачаючи свою міцність і надійність. Балконні плити не є винятком, тим більше, якщо їх вік становить не одне десятиліття. У разі утворення у бетонній плиті не великих тріщин і розломів, подальше використання такого балкона вкрай не бажано, можна навіть сказати, небезпечно. Підсилення балконної плити - правильне рішення проблеми, що склалася. В залежності від її фізичного стану, реставрація балконної плити може здійснюватися різними способами.

 

Установка нової арматурної сітки.

У тих випадках, коли балконна плита піддалася більш значнішим руйнуванням, основа втратила свою колишню міцність, без установки нової арматурної сітки не обійтися. Влаштовується сітка за допомогою арматурних прутів, що пов'язуються або зварюються між собою. Розмір осередку сітки від 100 * 100 мм (чим менше осередок, тим сильніше буде плита). Далі дана арматурна сітка укладається на діючу плиту (на відстані не менше 10 мм) і заливається бетонним розчином. В даному випадку, можна не тільки зміцнити балконну плиту, але також і істотно розширити корисну площу приміщення.


Наша компанія займається зведенням нових балконних плит. Виготовлення балконної плити - дуже відповідальний момент при будівельних роботах.

Все ще думаєте, як відремонтувати балконну плиту? Наші фахівці проконсультують і підкажуть правильне рішення, а майстри якісно і в строк виконають роботу. Ми надаємо гарантію на виконані роботи.

Наші компанії партнери