+38 (032) 253-75-30

+38(067) 837-25-25 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Home / Балкони "Під Ключ" / Зовнішня обшивка, утеплення

Зовнішня обшивка, звуко- і теплоізоляція балкону.

При склінні балкона або лоджії головним завданням є забезпечити його тепло- і шумоізоляцію. Ми виконуємо засклення балконів трьох типів: «холодне» , «тепле » і «французький балкон». У випадку з французьким балконом скління виконується по всьому периметру балкона і на всю його висоту, а зовнішньою обшивкою служать склопакети з особливо міцними або тонованим склом.

«Холодний» і «теплий» варіанти скління припускають обшивку матеріалами балконного огородження з подальшою обробкою і утепленням зсередини.

«Холодний» балкон від «теплого» відрізняється набором і характеристиками матеріалів . Для холодного типу скління будуть достатні матеріали оптимальні за вартістю, які добре захистять простір балкона від зовнішніх впливів: опадів, пилу, сміття, вітру, перепадів температури. Наприклад, для обшивки «холодного» типу балкона достатнім буде застосування пластикової вагонки або профільованих металевих листів. Всередині його можна утеплити пінопластом. Плюси такого балкона - організація з балкона зручного побутового простору.

  

Для обшивки «теплого» балкона потрібні матеріали з більш високими енергозберігаючими характеристиками, наприклад, профільованими металевими листами. А всередині виробляється обшивка пінополістиролом і укладання тепловими екранами. Теплий балкон з відповідною обробкою перетворить приміщення в додаткову кімнату або продовження житлового простору. Ваше завдання - визначитися з цілями і вибрати відповідні матеріали для утеплення:

 • Пінопласт на сьогодні є найдоступнішим за вартістю , але при своїй ціні він є одним з кращих теплоізоляторів. Пінопласт не піддається дії вологи, перепадів температури, дії цвілі і грибка, не втрачає форму. Матеріал має білий колір і на 98 % складається з повітря, який укладено в мікроскопічні клітини полістиролу. Його застосовують для утеплення всіх площин балкона або лоджії, які стикаються із зовнішнім середовищем;
 • Мінеральну вату отримують з гірських порід і сумішей металургійних шлаків. Це вогнестійкий матеріал, вона екологічна і довговічна. Мінеральна вата є хорошим звуко-і гідроізолятором, але теплоізолятор з неї на порядок гірше, ніж з пінопласту. Матеріал добре підходить для утеплення стін і менше - для даху та для парапету.
 • Тепловий екран застосовується для захисту балкона від втрат тепла і не пропускає вологу всередину. Його прокладають на простінках по всьому периметру балкона. Тепловий екран представляє з себе спінений поліуретан, який з обох сторін має покриття з фольги.

                 


Матеріали для зовнішньої обробки, які ми пропонуємо, перевірені на практиці і показали себе в експлуатації кращим чином:

Профільовані металеві листи максимально підходять для посилення безпеки лоджій і балконів і довговічніше інших матеріалів. Саме тому профнастил використовують для обшивки лоджій, які знаходяться на перших і останніх поверхах будинків. Його можна віднести до матеріалу масового використання.

 

 

 

 

Якісні властивості профнастилу :

 • товщина листів 0,5 мм;
 • довговічність;
 • висока міцність (найміцніший з усіх пропонованих матеріалів);
 • слабкі тепло- та шумоізоляційні властивості;
 • пожежна безпека;
 • не втрачає форму , не піддається впливу УФ- променів;
 • завдяки покриттю з трьох шарів полімерної фарби добре захищений від корозії;
 • швидко укладається ;
 • має привабливий зовнішній вигляд.

При підборі кольору профнастилу для зовнішньої обшивки необхідно враховувати колір фасаду будівлі та інших металевих деталей балкона або лоджії. З внутрішньої сторони обшивки може виступати конденсат, щоб захистити утеплюючий шар і оздоблення всередині лоджії, застосовують гідроізолюючу плівку.


Зовнішню обшивку балкона або лоджії слід робити до скління. Така послідовність робіт заощадить кошти. Вам варто знати, що будівельні роботи із застосуванням альпіністського спорядження здорожують роботи вдвічі. 

Досвід роботи по обшивці балконів і лоджій у компанії «2В БУД» понад 12 років. Для виконання таких робіт важлива досвід, адже перетворити балкон в герметичне і тепле приміщення не так-то просто. Замовивши у нас роботи, ви отримаєте гарантійне обслуговування на 5 років.

Наші компанії партнери