+38 (032) 253-75-30

+38(067) 837-25-25 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Home / Балкони "Під Ключ" / Зварювання каркасу

Зварювання металевого каркасу балкону.

Зварювання - це такий технологічний процес, при якому утворюється не роз'ємне з'єднання металів та інших матеріалів (наприклад, ПВХ профілю). Такі роботи в нашій компанії виконують професіонали, які мають необхідні навички роботи та досвід.

 

 

У разі зведення «балкона під ключ» або проведення ремонту на балконі / лоджії без зварювальних робіт не обійтися.

Види зварювальних робіт, які виконує компанія «2В БУД» :

 • відновлення і зміцнення підлоги балкона за допомогою каркасної конструкції, яка приєднується по периметру;
 • створення і приєднання конструкції виносу по підлозі балкона;
 • розширення площі балкона по підвіконню, яке включає зварювання і приєднання металевої конструкції до парапету;
 • посилення існуючих перил балкона або виготовлення нових;
 • роботи з виготовлення каркасу даху для балкона або лоджії;
 • приварювання опорних стійок для підтримки даху або для французького балкона;

Послуга з розширення площі балкона по плиті і підвіконню дуже вигідна для господарів багатоквартирних будинків. Дорожнеча житла не сприяє до придбання чергової квартири або обміну старої, але є шанс розумно розпорядитися тим, що вже є - з балкона або лоджії зробити додаткові квадратні метри.

Розширення (або винос) по підлозі додасть від 10 до 40 см по всьому периметру. Кількість сантиметрів залежить від плити і характеристик стіни будівлі.

Залежно від стану плити балкона визначається порядок робіт:

При дуже сильному руйнуванні балконної плити проводиться її відновлення :

 • на розчищену плиту вкладається арматура зі сталевого дроту, на перетині прутів виконуєится зварюються ;
 • зазор між плитою і арматурою заливається бетоном;
 • виконується стяжка (ретельне розгладження сухого бетону, посипаного зверху штукатурною лопаткою), застигання бетону триває 2 або 3 дні.

При руйнуванні арматури балконної плити проводяться роботи з її посилення :

 • з боків балконної плити підводяться сталеві прокатні балки або швелер ;
 • швелер (або балки) закріплюються в глибину стіни не менше , ніж на 2/3 товщини стіни ;
 • швелер забарвлюється ;
 • балки на час кріпляться до плити , а потім бетонуються в стіні будівлі;
 • арматура балкона приварюється до балок ;
 • виконується заливка плити бетоном (як описано в прикладі вище).

Розширення (або винесення) по підвіконню також може додати від 10 до 25 см, залежно від технічних характеристик стіни і здатності плити винести певну статичне навантаження. Ми пропонуємо винос по підвіконню в двох варіантах:

 • за рахунок створення зварної металевої конструкції у вигляді «маленької косинки» , яка наварюється на парапет по всьому периметру ;
 • за рахунок створення парапету у вигляді «косинки» -  зовнішній ряд огорожі виступає від підлоги на задану ширину і з'єднується у верхній площині з внутрішнім огородженням за допомогою металевих швелерів і смуг.

Роботи виконуються в такому порядку: установка нового парапету (або посилення колишнього), виготовлення конструкції з металевих трикутників, закріплення її на парапеті за допомогою зварювання або сполучних болтів, фарбування металевої конструкції.

Підвіконня укладається згодом на цю металеву опору, а вся конструкція скління встановлюється з виступом на ширину підвіконня вперед і спирається на її краї.

Винос по підвіконню можна зробити по фронтальній частині , а можна і по всьому периметру .

Повна реконструкції перил балкона необхідна, якщо старі розхитані, прогнили і не здатні забезпечити безпеку експлуатації. У такому випадку старі перила демонтуються, з металевих труб, смуг і швелерів зварюються нові і встановлюються на балконі з подальшим зміцненням в стіні будівлі.


 

Зварювальні роботи для балкона виконуються , якщо необхідно відновлювати плиту і парапет. Для облаштування балкона можуть знадобитися також зварювальні роботи для виносу по підвіконню і встановлення даху. Кожну з цих послуг ми виконаємо для вас окремо або в комплексі.

Зварювальні роботи для лоджії виконуються у разі заміни парапету, виносу лоджії по підвіконню , встановлення даху. До особливостей зварювальних робіт для лоджії можна віднести те, що конструкцію з виносу підвіконня приварюють урівень з бічними стінами, якщо парапет лоджії розташований поглиблено, а не по краю бічних стін.


 

Вартість зварювальних робіт залежить від кількості та обсягу необхідних конструкцій, а також від складності робіт. У кожному конкретному замовленні складаються технічні описи майбутніх конструкцій, за якими здійснюється прорахунок вартості зварювальних робіт (кошторис) , що додається до договору на роботи та послуги.

Компанія «2В БУД» відповідальна за своїх клієнтів, ми надаємо гарантійне обслуговування на всі наші роботи і послуги на 5 років. Звернувшись до нас, Ви отримаєте максимальне втілення своїх побажань, наскільки це дозволяють технічні умови. Ми грунтовно підходимо до виконання робіт, все, що робить наша компанія , не відвалюється ні через півроку, ні через рік. Конструкції десятиліттями чудово служать своїм господарям.

Наші компанії партнери