+38 (032) 253-75-30

+38(067) 837-25-25 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Home / Двері з алюмінію

Двері з алюмінієвого профілю

Чим пояснити популярність, яку стрімко набувають вхідні алюмінієві двері? Справа, звичайно ж, не тільки в модних трендах, скільки в практичності і суттєвих перевагах, які мають вхідні блоки з алюмінієвого профілю перед більш традиційними матеріалами.

Властивості двері з алюмінієвого профілю.

Цінність металу алюмінію як матеріалу для будівництва безперечна. Він володіє такими якостями:

 • практично не деформується;
 • стійкий до вогню і прямих променів сонця;
 • абсолютно стійкий до корозії - на відміну від інших металів;
 • володіє високими показниками теплоізоляції;
 • здатний спокійно витримувати коливання температур від - 80оС до +100 оС;
 • не вбирає вологу;
 • не накопичує електростатики.

Чи треба говорити, що ніхто ще не бачив потріскані алюмінієві профілі, а легкість прибирання і чищення алюмінієвих конструкцій, навпаки, широко відома.

Відповідно, двері з алюмінієвого профілю - самі надійні і довговічні. Найбільш раціонально встановлювати такі двері на вході в будівлю: адже саме тут двері піддаються постійним і досить жорстким навантаженням. Слід врахувати, що вхідні алюмінієві двері (як і інші конструкції з алюмінієвим профілем в основі) легко і швидко монтуються.

Сучасні вхідні алюмінієві двері від компанії "2В БУД"

Зовнішній вигляд звичайного алюмінію, приємно - срібляста матова поверхня. Але сьогодні технології забарвлення дозволяють додати профілем будь-які кольорові відтінки, зафіксовані в каталозі RAL. Фарба буде не менш довговічною, ніж сам метал, така властивість порошкових емалей, які використовуються для фарбування алюмінієвого профілю. Якщо замовник бажає мати двері ще більш естетичного вигляду, виконується анодування алюмінію, в результаті якого на поверхні утворюється шар штучного оксиду, або декорування деталей профілю «під деревину » різних фактур. Звичайно, на такі двері з алюмінію ціна буде трохи вище, а естетична цінність значно більше.

Міцність, довговічність, відмінний декор, швидкий монтаж - вже цих якостей достатньо, щоб повсюдно використовувати алюмінієві двері. Архітектори та дизайнери також у захваті від можливостей алюмінієвих конструкцій: вони дають можливість створювати дійсно креативні проекти.

Типи і різновиди алюмінієвих вхідних дверей

Вхідні алюмінієві двері можуть бути :

 • одностулкові двері з алюмінію;
 • двері з алюмінію з двома і більше стулками ;
 • двері з алюмінію відкриваються всередину приміщення;
 • двері з алюмінію відкриваються назовні ;
 • розсувні двері з алюмінію.

Для підвищення надійності, кожні двері з алюмінієвого профілю мають посилені петлі з підшипником, в кількості трьох штук. Гарантійний термін, заявлений виробником для даної конструкції - 2 000 000 циклів відкриття / закриття дверей.

У компанії "2В БУД" ви зможете вибрати алюмінієві двері за ціною, мінімальної для будівельного ринку, всю необхідну фурнітуру і комплектуючі для вхідних дверей з алюмінію, представлені максимально широко:

 • доводчики дверні різного типу;
 • гарнітури дверні;
 • ручки фасадні та т.п.

Всі виготовлені в нашій компанії алюмінієві двері за рівнем теплопровідності підрозділяють на два великі класи, що мають різні характеристики і області застосування.


«Холодні» вхідні алюмінієві двері.

Від даних виробів не вимагається забезпечення високого рівня теплоізоляції, вони використовуються, як правило, для поділу секцій всередині приміщень. Дверима «холодного» типу оснащуються відділи великих магазинів, внутрішньоофісні приміщення, вхідні тамбура і алюмінієві фасади.

Як наповнювач для алюмінієвого профілю, в цьому випадку може бути використано скло різного типу (звичайне 5-6 мм, триплекс ударостійкий 7 і 9 мм, загартоване) , а також різні типи сендвіч-панелей і склопакети . На «холодні» алюмінієві двері ціна значно менша, ніж на «теплі».

 

 


«Теплі» вхідні алюмінієві двері.

Це ускладнені вироби, при виготовленні яких використовується конструктивний прийом - термовставка. Такі двері з алюмінієвого профілю являють собою не одинарну конструкцію, а систему з 2-х алюмінієвих профілів. В якості сполучних деталей застосовуються перемички із полімерів. «Теплі» двері гарантовано мають підвищені показники теплоізоляції, що задовольняють самим жорстким запитам, і призначені для встановлення на вході в будівлю чи споруду з комфортною внутрішньою температурою: магазин, офіс, громадський заклад, а також зимовий сад.

У виробництві «теплих» вхідних дверей з алюмінію застосовуються склопакети (1 - 2 -х камерні), скло різних типів (звичайне і триплекс , загартоване) . Може бути використана і архітектурна плівка зміцнюючого призначення. Проектувальники вважають за краще раціонально використовувати склопакети і плівки, відмовляючись від сендвіч -панелей, які роблять нижню частину дверей непрозорою «важкою» і не надто естетичною.

Фахівці компанії "2В БУД", що мають високий кваліфікаційний рівень і тривалий досвід роботи, дадуть відповідь на питання і нададуть розгорнуті консультації з усіх питань, пов'язаних з виготовленням та монтажем дверей з алюмінію.

Наші компанії партнери