+38 (032) 253-75-30

+38(067) 837-25-25 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Home / Французьке скління балкону

Панорамне або французьке скління балкона

Сьогодні все частіше балкон використовується як додатковий корисний простір квартири. І це невипадково. При невеликих за площею кімнатах з балкона можна зробити додатково простір - облаштувати кабінет, бібліотеку або навіть зону відпочинку, де можна попити кави, поговорити з друзями і насолодитися видом з вікна. При правильному утепленні балкон стане повноцінним простором квартири, яке можна використовувати на свій розсуд навіть у зимовий час.

Можливостей утеплити й облагородити балкон сьогодні безліч : використання пластикових або алюмінієвих віконних систем з виносом або без , повне або часткове утеплення стін , стелі та підлоги , і багато іншого. Один зі способів - панорамне скління балконів , або французьке , яке передбачає установку вікна від підлоги до стелі. Скління такого типу може використовуватися не тільки для балкона або лоджії , але і для кімнати. Панорамне скління може бути як орним , так і розсувним з пластиковим або алюмінієвим профілем. У результаті виходить цілісна або складова конструкція з імпостом до рівня перил. Вище перил панорамне скління передбачає установку розсувних , поворотних або поворотно- відкидних , а також глухих стулок з склопакетами або одношаровим склом виходячи з умов експлуатації і бажання замовника .

Якщо планується використовувати балкон як тепле простір , то краще вибрати багатокамерні склопакети , які значно скоротять тепловтрати . Більш того , також ефективним способом зберегти комфортну температуру є застосування енергозберігаючого скла , або скла серії E , K , або Низькоемісійне плівки. Покриття скла окисями металу також частково вирішить проблему. Загартовані скла характеризуються підвищеною міцністю , їх важко розбити , і бояться вони тільки сильних точкових ударів. Для суміщення з квартирою нунжо утеплення балкона , і краще на ньому не економити.

Скло , що використовуються при панорамному склінні , забезпечують досить велику звукоізоляцію. Так , вони повинні «гасити» шум до 25 дБ при зовнішньому рівні шуму в 45 дБ. Такий ефект досягається за рахунок спеціального ущільнювача , який здатний максимально захистити простір балкона від зовнішнього шуму , пилу і бруду.

Природно , що після монтажу панорамного скління і утеплення балкона досить важко буде підтримати в просторі комфортну температуру в зимовий час року. Тому фахівці радять установку обігрівачів або електроконвекторів , а також системи «тепла підлога» з урахуванням навантаження на плиту підстави балкона. Підтримка постійної температури дозволить уникнути запотівання скла і появи конденсату.

Панорамне скління балконів має свої переваги і недоліки. Переваги , в основному , полягають в естетичній стороні питання . Таке скління балкона дозволить наповнити світлом не тільки сам балкон , але і кімнати . До того ж , такий вид обробки балкона дуже вигідно виглядає з боку вулиці , незмінно привертаючи до себе погляди. А при продажу квартири з подібним склінням стоять на порядок дорожче , ніж звичайні варіанти.

До недоліків же такого рішення можна віднести досить відчутні тепловтрати навіть при максимально можливому утепленні , які можуть компенсуватися за рахунок установки додаткової системи обігріву.

Наші компанії партнери