+38 (032) 253-75-30

+38(067) 837-25-25 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Home / Офісні перегородки

Офісні перегородки

Офісні перегородки є відмінним рішенням для створення комфортних умов роботи будь-якого офісу. Вони допомагають розділити простір в будь-якому приміщенні і максимально задіяти всі його переваги, а також приховати можливі недоліки. В даний час широке застосування при виробництві офісних перегородок отримали алюмінієві конструкції, які, при відносно невисокій ціні, невибагливі в експлуатації і мають широку колірну гаму.

Наша компанія надає послуги з виробництва та монтажу наступних видів офісних перегородок:

МОБІЛЬНІ ПЕРЕГОРОДКИ 

Цей вид перегородок не кріпиться до стелі, ні до підлоги. Переваги цих перегородок полягають в тому, що вони легко демонтуються і можуть також легко бути зібрані в іншій конфігурації.

 

 

 

 

 

СТАЦІОНАРНІ ПЕРЕГОРОДКИ 

Цей вид перегородок кріпиться до підлоги, стін або стелі. Наша компанія пропонує алюмінієві каркаси для стаціонарних перегородок, що забезпечує легкість конструкції, довговічність, а також мінімальні експлуатаційні вимоги.

 

 

 

 

Переваги офісних перегородок з алюмінієвого профілю

Низька вартість і широка кольорова гама - це далеко не всі переваги використання алюмінієвих перегородок при переплануванні офісних приміщень. До позитивних аспектів застосування даного матеріалу відносяться:

  • Висока міцність профілю. Вона забезпечується за рахунок того, що сам профіль не схильний до впливу різких перепадів температур, а також вологи. Саме з цієї причини сьогодні цей матеріал знайшов своє широке застосування в приміщення для офісів і торгових площах;
  • Рухливість. Рухливість забезпечується за рахунок легкості монтажу алюмінієвих конструкцій в приміщеннях. Для монтажних робіт застосовуються лише шурупи і шуруповерт. Тому зміна положення будь-якої конструкції в приміщенні - це справа кількох хвилин;
  • Екологічність. Алюміній є екологічно чистим матеріалом. При цьому, екологічність алюмінію зберігається впродовж всього терміну експлуатації виробів;
  • Якість. Завдяки властивостям алюмінію, виконаний з нього профіль допускає використання будь-якого заповнювача. До того ж, легкість установки каркаса і його демонтажу дозволяє використовувати його багато разів в різних приміщення без втрати основних властивостей;
  • Невибагливість. Нарешті, очевидною перевагою є те, що алюмінієві перегородки не вимагають особливого догляду в процесі експлуатації, на відміну, наприклад, від дерева. Для очищення перегородок від бруду і пилу досить протирати їх звичайною вологою тканинною ганчіркою. Також, можлива обробка поверхні мильним розчином або легкими неабразивними миючими засобами.

Перегородки, виконані з алюмінієвого профілю відмінно вписуються в будь офісне приміщення . До того ж , широка кольорова гама дозволяє максимально точно вписати алюмінієві перегородки в будь-який інтер'єр . Використання будь-якого заповнювача надає дизайнерам відмінну можливість підкреслити стилістичні особливості будь-якої фірми . Наша компанія виробляє виготовлення алюмінієвих перегородок в Москві під ключ. Наші фахівці проводять всі необхідні виміри , після чого ми виготовляємо конструкцію , доставляємо за потрібною адресою і виробляємо монтаж.

Наші компанії партнери