+38 (032) 253-75-30

+38(067) 837-25-25 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Home / Ламіновані вікна

Кольорові вікна. Ламінація металопластикових конструкцій.

Пластикові вікна традиційно були виключно білими, але зараз все більшою популярністю користуються кольорові пластикові вікна. Оптимальний спосіб зміни кольору пластикових вікон - ламінування.

Ламінування здійснюється нанесенням ламінуючої плівки на поверхню готового профілю ПВХ спеціальним способом, що забезпечує максимально міцне з'єднання. Клейовий шар, розплавляючись в процесі нанесення плівки, з'єднує поверхню плівки і ПВХ- профілю, утворюючи однорідну структуру.

Технологія ламінування пластикових вікон перевірена часом, адже вперше ламінування вікон було проведено ще в 1982 році. З тих пір кольорові пластикові вікна зарекомендували себе найкращим чином:

 

  • міцна ламінуюча плівка перешкоджає механічних пошкоджень поверхні пластикового вікна;
  • нечутливість до атмосферних впливів (витримує перепади температури від - 80 до + 130 ° С);

     

гарантована довговічність і естетичність вигляду пластикового вікна (плівка ПВХ не вицвітає на сонці, надовго зберігаючи яскравість забарвлення, і не відшаровується навіть у найсуворіших кліматичних умовах).

Кольорові пластикові вікна можна ламінувати в нестандартні комбінації кольорів як з одного, так і з двох сторін віконної конструкції.

Кольорові пластикові вікна «деревних» відтінків відразу й не відрізниш від справжнього дерева, адже поверхня ламінуючої плівки імітує природні прожилки деревини. Такі кольорові пластикові вікна ідеальні в респектабельних, солідних інтер'єрах «під дерево». А інтер'єр дитячих кімнат зроблять неповторним яскраві, веселі кольорові пластикові вікна: сині, червоні, зелені. Але навіть традиційні однотонні плівки для ламінування вікон не бувають просто гладкими, а мають приємну шорстку поверхню.

Тепер, завдяки кольору , зовнішній вигляд пластикового вікна може стати як самостійним акцентом в інтер'єрі, так і поєднуватися з обробкою приміщення. Можна замовити навіть один колір пластикового вікна з боку приміщення і зовсім інший - з боку вулиці!

Наші компанії партнери