+38 (032) 253-75-30

+38(067) 837-25-25 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Home / Нестандартні вікна

Вікна нестандартних форм. Арочні вікна.

Архітектурні рішення багатьох не тільки сучасних будівель, але й історичних будівель не дозволяють встановлювати пластикові вікна традиційної прямокутної форми. Однак не варто турбуватися, якщо Ваші вікна мають нестандартну конструкцію, адже сучасні технології виробництва дозволяють додати пластиковому профілю будь-яку форму. Наша компанія готова запропонувати Вам арочні, круглі, форми трапеції і навіть трикутні вікна ПВХ будь-якого розміру. Виготовлення нестандартних вікон завжди виконується за індивідуальним проектом , перед замовленням таких вікон ми настійно рекомендуємо безкоштовно викликати замірника на об'єкт , щоб при установці вікон не виникло ніяких складнощів.


Арочні вікна.

Арочні вікна являють собою віконну конструкцію, верхня частина якої виконана у формі склепінчастою округлої дуги із заданим радіусом. До найбільш популярних видів арок відносяться: півциркульні арки, як правило, застосовуються при будівництві православних храмів, мавританські за формою дуже нагадують підкову, стрілчасті арки можна зустріти в готичних соборах, а англійські являють собою половину еліпса. Головним обмеженням при виробництві пластикових арочних вікон є радіус гнуття профілю, який для глухих стулок не повинен бути менше 400 мм, а для відкриваються - 440 мм.

Компанія «2В БУД» готова запропонувати Вам будь-який вид арок, які не тільки найкращим чином впишуться в екстер'єр та інтер'єр Вашого будинку, але й будуть відповідати всім Вашим вимогам до шумо-і теплоізоляції.


Круглі вікна.

Круглі вікна зможуть оживити і змусити заграти новими фарбами будь-яке приміщення. Процес виготовлення таких вікон досить простий. Як і арочні, вони виготовляються за допомогою згинання профілю. У результаті виходить два півкола , які за допомогою зварювання перетворюються на одне кругле вікно. Круглі вікна, на відміну від арочних, мають обмеження не тільки по радіусу згинання, а й по максимальній вазі стулки.

Круглі вікна розрізняються в основному за типом відкривання. Вони можуть бути глухими, з напівкруглими стулками (однією або двома ). Кожен з цих типів накладає певні обмеження на розмір вікна і його вагу.

Найчастіше круглі вікна використовують не тільки в житлових приміщеннях, але і в підвалах, а також на горищах. Такі вікна є відмінним рішенням для приміщень, які знаходяться під самим дахом.


Вікна у формі трапеції.

Вікна, виконані у вигляді трапеції, також як і інші нестандартні, є відмінним рішенням для будь-яких приміщень. Головним і, мабуть, єдиним обмеженням при виробництві вікон з формою трапеції, є те, що кути не можуть бути занадто гострими, мінімум 30 градусів. Інших обмежень немає, все залежить лише від фантазії замовника. Трапецієподібні вікна особливо добре поєднуються з декоративним оформленням, наприклад, надати трохи романтики і стилізації під ретро допоможе фальшпереплетіння.

Існує безліч причин, за якими люди вибирають трапецієподібні вікна. Наприклад, якщо дах в будинку двосхилий, трапецієподібні вікна дадуть більше світла в приміщення. До того ж, таке вікно зможе підкреслити хороший смак господаря будинку. Не варто забувати і про те, що при грамотному підході до задуму і втіленню, вікно у формі трапеції зможе стати не тільки стильним елементом екстер'єру, але і бути дуже функціональним.


Вікна трикутної форми.

Трикутні вікна сьогодні досить часто вибирають власники дачних будинків і котеджів, особливо якщо у будівлі гостроверхий дах. При виготовленні трикутних вікон застосовується більше матеріалу, ніж при виготовленні стандартних прямокутних вікон, що природно не може не відбитися на ціні. Висока вартість зумовлена складністю монтажних робіт. Як і у випадку з трапецією, кути трикутних вікон не рекомендується робити менше 30 градусів.

Зазвичай, вікна такого типу мають форму рівнобедреного або прямокутного трикутника. Перший варіант непогано виглядає над звичайною віконною конструкцією або під коником даху. Другий варіант припускає можливість установки вікон з поворотним або відкидним способами відкривання. Трикутні вікна відмінно вписуються в різні варіанти дизайнерських рішень, будь то сувора класика або сучасний хай-тек.


Те, як довго і добре прослужать пластикові вікна нестандартної форми, багато в чому залежить від якості установки. Наші фахівці мають багаторічний досвід в установці віконних конструкцій різних форм і розмірів і не тільки якісно встановлять вікна, але і проведуть всі необхідні роботи з герметизації і гідроізоляції швів.

Ми готові запропонувати Вам виготовлення вікон будь-якої форми незалежно від складності проекту. Щоб зробити замовлення Вам достатньо тільки зателефонувати в наш офіс по телефону +38 (067) 837-25-25

Наші компанії партнери