+38 (032) 253-75-30

+38(067) 837-25-25 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Home / Пластикові двері для офісу

Офісні металопластикові двері

Пластикові двері - відмінний вибір для офісного приміщення, завдяки таким якостям, як зносостійкість, гігієнічність, міцність і краса. Двері, які виглядають презентабельно, вже на вході повідомляє потенційним клієнтам і покупцям про рівень компанії.

Можливі конфігурації дверей:

  • за кількістю стулок - одно, двох і багатостулкові;
  • за способом відкривання - відкривні, розсувні;
  • за механізмом відкривання - автоматичні і ручні.

Ви можете замовити в нашій компанії нестандартні двері:

  • будь-якого забарвлення (двері можна ламінувати і додати їм будь-який бажаний колір);
  • декоровані шпроси (скло на дверях можна прикрасити декоративними перекладинами і розмістити їх в будь-якому геометричному порядку);
  • нестандартних форм, наприклад, арочні двері.

                    

Виготовлення офісних дверей. Двері виготовляють з профілю шириною від 90 до 120 мм. ПВХ профіль нарізається згідно розмірами в специфікації, профіль армується, потім зварюється. Виробляється зачистка кутів, установка фурнітури та інших деталей (петлі , вічко , замки). Двері доставляються і встановлюються на місце.

Обговоріть з замірщиком інші деталі: поріг (бажано алюмінієвий , він більш довговічний ), ручка, доводчик (механізм для плавного закривання дверей) .

Рекомендації:

Для внутрішніх дверей рекомендуємо встановити одноригельні замки, які мають запірний механізм тільки в одному місці. Для вхідних дверей такого замка буде недостатньо для щільності притискання і забезпечення герметичності, тому краще встановити пятиточковий замок, який має запірний механізм по всій висоті стулки двері. Скління офісних дверей в санвузлах краще проводити матовим склом (не прозорі), а двері між кабінетами склити триплекс склом, яке найбільше підійде для дотримання безпеки ваших співробітників.

Наші компанії партнери