+38 (032) 253-75-30

+38(067) 837-25-25 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Home / Скління балкону і лоджії

Холодне і тепле скління балконів і лоджій у Львові.

Скління балконів і лоджій дозволяє використовувати площу балкона не тільки в якості підсобного приміщення, але і як повноцінне житлове приміщення: окрему кімнату, кабінет, невелику оранжерею або навіть об'єднати в єдину площа з основною житловою площею. Балкон відрізняється від лоджії. Балкон має відкриту площадку, яка з одного боку примикає до стіни будівлі, і замкнуте (глухе) огородження невеликої висоти. Лоджія оточена стінами з трьох сторін, і з одного боку захищена огорожею. боку захищена огорожею.

 

 

Залежно від майбутнього призначення, скління балкона або лоджії може бути :

                

Холодне скління балкону - основне призначення холодного скління: захист внутрішнього простору балкона від попадання опадів (дощу, снігу), захист від вітру і пилу, що значно розширює можливості використання балконів і лоджій для господарських потреб або проведення дозвілля. Також холодне скління створює «тамбурну» зону між вулицею і самим приміщенням, що дозволяє утеплити і звукоізолювати кімнату що сполучається з балконом, чим значно підвищити комфорт проживання у квартирі.

Як матеріал для балконних рам при «холодному» склінні використовується алюмінієвий профіль без термовставок (термомоста) - так званий холодний профіль.

Як скління холодних балконів використовується одинарне прозоре або тоноване скло товщиною 4...6мм, з метою підвищення звукоізоляції використовуються однокамерні склопакети. Використання двокамерних або енергозберігаючих склопакетів в таких конструкціях не доцільно.

            

Тепле скління балкону - вибирати теплу систему скління балкона має сенс у тому випадку, якщо після скління на балконі планується створити робоче приміщення з комфортною температурою в холодну пору року: робочий кабінет, кімнату, оранжерею і т.д. Створення теплого балкона, як правило, не обмежується установкою теплих систем скління. Для того, щоб балкон або лоджія стали по справжньому теплими, необхідно провести ряд робіт з утеплення парапету, підлоги, даху. В окремих випадках, лоджії додатково опалюють.

Як матеріал для балконних рам при «теплому» склінні використовуються: металопластиковий профіль або алюмінієвий профіль з термовставкою (термомостом) - теплий алюміній.

Як скління теплих балконів використовуються: двокамерні склопакети, однокамерні склопакети з енергозберігаючим покриттям.


Залежно від використовуваних при склінні матеріалів, балконне скління ділиться на :


- Металопластикове скління - металопластикові балкони і лоджії по своїй конструкції - це ті ж металопластикові вікна , об'єднані один з одним у певній послідовності спеціальними з'єднувачами , тому балкони і лоджії успадковують всі ті ж характеристики , які притаманні звичайним металопластикових вікон : ПВХ профіль для виготовлення балконних рам , стандартно , білого кольору. При необхідності , можливо додання конструкції іншого кольору або структури дерева за допомогою ламінації. Значну вагу металопластикових конструкцій передбачає їх установку тільки на бетонну або цегляну огорожу. Дуже часто , вже наявний на балконі парапет , не має можливості витримати важке металопластикове скління - в такому випадку необхідно провести зміцнення захисної конструкції . Установка металопластикових рам на металеву огорожу не рекомендується. Пропонуємо Вашій увазі балконні блоки зібрані з профільних систем торгових марок: «Winbau» (Німеччина) , «AluPlast» (Україна).

                                      


 

- Алюмінієве скління - може здійснюватися з холодних або теплих систем профілю. Алюмінієві конструкції мають практично необмеженими можливостями конфігурації. Властивості алюмінієвого профілю дозволяють встановити його в отворах самої складної конфігурації , у зв'язку з чим , він активно використовується в елітних архітектурних проектах. Алюмінієві конструкції прекрасно комбінуються між собою та з іншими матеріалами. Алюмінієві системи скління балконів легше металопластикових конструкцій , що дозволяє знизити навантаження на огороджувальні конструкції балкона. Алюмінієвий профіль набагато міцніше дерева та металопластику : висока естетичність , пожежобезпечність , екологічність , стійкість проти корозії , конструкції довговічні і вимагають мінімального обслуговування , володіють високими термозберігаючих (системи з тер ) і звукоізоляційні властивості. При цьому , алюмінієвий профіль трохи тонше металопластикових аналогів , що дозволяє збільшити кількість проникаючого в приміщення сонячного світла.

Алюмінієвий профіль стандартно - білого кольору. При необхідності , можливе нанесення порошкового полімерного покриття для додання профілю будь-якого кольору згідно з каталогом RAL , нанесення на профіль структури дерева (понад двадцять порід), виконання конструкції в «біколорном» виконанні - можливість виконати балконний блок різного кольору всередині і зовні приміщення. Можливе застосування алюмінієвого профілю з гальванічним покриттям - «анодуванням» - при цьому анодіровка може мати різні відтінки: під срібло , бронзу , золото , нержавіючу сталь т.д. Пропонуємо Вашій увазі балконні блоки зібрані з профільних систем торгових марок: PROFILCO (Греція), ЗЕНІТ (Україна).

                                               


Залежно від використовуваних систем скління балкони можуть бути :

- Поворотно-відкидні балкони - це класична система скління балконів і лоджій. Такі балкони можуть бути виконані з металопластикового або алюмінієвого профілю , в холодному або теплому виконанні . Такі конструкції складаються з глухих , поворотних і поворотно- відкидних блоків. Якщо відкривати стулки поворотним способом , бажано щоб вони були не широкими , не посідали корисну площу лоджії. Стулки потрібно розташувати грамотно , щоб було доступно мити зовнішні поверхні глухих стулок.

 

- Розсувні балкони ( слайдінговие балкони) - такі конструкції виготовляються з алюмінієвого профілю в холодному або теплому виконанні . Основною перевагою скління балконів розсувними конструкціями є економія корисної площі приміщення , такі конструкції ідеально підходять для балконів з невеликою площею , де завдяки відсутності радіусу відкриття , стулки дозволяють більш раціонально використовувати внутрішній простір. Стулки конструкції переміщаються по напрямних на спеціальних роликах. По периметру стулок розташовується Фетрове ущільнення, що забезпечує більш щільне прилягання , що перешкоджає прямому попаданню пилу і вологи в приміщення. Можлива установка на внутрішню частину рами москітної сітки , яка переміщається по всій довжині конструкції і фіксується навпроти відкритої стулки. На малюнку показані можливі варіанти послідовності відкриття стулок.

Залежно від способу установки скління:

- Традиційне скління - конструкція балконного блоку встановлюється на стаціонарну огорожу балкона або лоджії : тоесть , віконна конструкція встановлюється безпосередньо на існуюче бетонну або цегляну огорожу , а в разі легкого холодного , розсувного скління - металеву огорожу .

- Скління з виносом - як правило , використовується з метою збільшити внутрішній простір балкона або лоджії. У таких випадках винос здійснюється за рахунок використання спеціально виготовлених із сталевого прокату кронштейнів , покритих антикорозійним покриттям. Виносні конструкції використовуються не тільки коли є необхідність збільшити простір балкона або лоджії , але і коли необхідно його зберегти . А це зустрічається дуже часто і приклад тому - коли верхнє перекриття не збігається з парапетом - в таких випадках встановлюються верхні кронштейни , що дозволяють встановити конструкції в рівень.

Для задоволення всіх побажань замовників при виготовленні балконних блоків ми використовуємо профіль та комплектуючі провідних Європейських та вітчизняних виробників , з повним переліком і вартістю яких Ви можете ознайомитися у наших консультантів зателефонувавши нам , відвідавши наш офіс або ж запросивши до себе нашого фахівця .

Наші компанії партнери