+38 (032) 253-75-30

+38(067) 837-25-25 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Home / Скління балкону і лоджії / Розсувна AL система Provedal

Скління балкону розсувною алюмінієвою системою Provedal

Наша компанія пропонує алюмінієві профілі іспанської фірми Provedal, які набули широкого поширення на українському ринку завдяки оптимальному поєднанню ціни і якості. Основні переваги системи Provedal - це тривалий термін служби, простота заміни елементів і легкість догляду. Завдяки широкому асортименту декоративних елементів, система Provedal виглядає елегантно і стильно.

    

Іспанські розробники створили чудову розсувну систему Provedal, яка стала дуже популярна серед покупців на російському ринку, застосовуючи їх для скління, як балконів, так і лоджій. 

ПЕРЕВАГИ скління PROVEDAL:

  • Ручки із засувками не дозволять відкрити вікна зовні;
  • Можливість установки стулок у будь-якому просторі;
  • Практичність віконних стулок-купе;
  • Більше світла, за рахунок невеликої товщини профілю;
  • Можливість відкрити 75% всієї площі скління;
  • Міцність і довговічною алюмінієвого профілю.

Профіль Provedal виготовлений з алюмінієвого сплаву і має можливість бути пофарбованим в будь-який колір виходячи з наданого каталогу, також алюмінієва розсувна система може бути забарвлена особливим методом в колір старої бронзи. Іспанська компанія розробила профіль так, що в нього можуть бути вставлені звичайні скла, склопакети і навіть панелі ПВХ.

            

 

            

Фірма працює з двома системами відкривання вікон - відкривною і розсувною. Сьогодні, можна скористатися і комбінованою системою, що дозволяє втілити в життя будь-які дизайнерські та конструкторські рішення. Таким чином, можна з упевненістю сказати, що скління балконів і лоджій Provedal - це не тільки вигідно, але і надійно. Не дивно, що наша Компанія пропонує своїм покупцям продукцію даного Іспанського розробника, так як ми пропонуємо кращі світові рішення в області скління.

Наші компанії партнери