+38 (032) 253-75-30

+38(067) 837-25-25 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Home / Скління балкону і лоджії / Скління ПВХ профілем AluPlast

Скління балкону пвх профілем AluPlast (Німеччина)

Компанія « 2В БУД » тісно і плідно співпрацює з німецьким виробником віконних профілів Aluplast. Купити вікна Алюпласт у нас можна оптом і в роздріб за найкращими у Львові цінами. Ці віконні профілі успішно пройшли випробування в Україні, відповідають всім вимогам і міжнародним стандартам якості. На вікна Aluplast ціна від нашої компанії є оптимальною.

 

Сьогодні найбільш популярною та актуальною є профільна система Aluplast IDEAL 4000 . Дана система є класичною, складається з п'яти камер, має два контури ущільнення і монтажну ширину 70 мм.

Профільна система IDEAL 4000 користується великою популярністю завдяки своїй універсальності. Якісні вікна Aluplast (Харків) профільної системи IDEAL 4000 відповідають всім вимогам і можуть використовуватися для скління балконів і лоджій будь-якого типу.

Вікна, виконані з профільної системи IDEAL 4000 ® - це розумна інвестиція в майбутнє, що відповідає всім вимогам сьогодення. IDEAL 4000 ® - це надійна 5-ти камерна система з двома контурами ущільнення і монтажною шириною 70 мм. Чудові технічні характеристики та енергозберігаючі якості системи IDEAL 4000 ® дозволяють економити витрати на опалення і кондиціонування.

Оригінальний і гармонійний дизайн IDEAL 4000 ® в поєднанні з великою кількістю системних рішень ідеально підійде для цінителів практичності і елегантності.

 

Традиційна сумісність IDEAL 4000 ® з іншими профільними системами aluplast, забезпечує широкий вибір можливостей для прийняття оптимальних рішень.

Наші компанії партнери