+38 (032) 253-75-30

+38(067) 837-25-25 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Home / Скління балкону і лоджії / Скління ПВХ профілем Winbau

Скління балкону пвх профілем Winbau (Німеччина)

Компанія Winbau є одночасно виробником і постачальником декількох видів енергозберігаючих ПВХ-систем для металопластикових вікон, орієнтованих на різні категорії споживачів. На даний момент широкий асортимент продукції включає профільні системи, комплектуючі, армуючий профіль, обладнання для виробництва металопластикового вікна.

 

Якість продукції не тільки відповідає технічним нормам Європи, а й перевищує відповідні норми України за показниками товщини стінок профілю, а також по тепло-і звукоізоляції, тому металопластикові вікна компанії Winbau відрізняються високою надійністю і довговічністю. Виготовлення профілю проводиться тільки на європейському сертифікованому обладнанні з циклом контролю якості. Підприємство є одним з небагатьох, сертифікованих на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001.

Ми пропонуємо дві системи - Winbau OPTIMUM і Winbau PREMIUM. Які прекрасно підходять для "теплого" скління Вашого балкону чи лоджії.


Чотирьох камерна пластикова система ПВХ WINBAU OPTIMUM є на даний момент базовою у виробничій програмі компанії Winbau. Вона розроблялася фахівцями компаній LRS Planung & Technologie GmBH і A + G Extrusion GmBH. Всі пластикові ПВХ профілі системи успішно пройшли попередні випробування як у Німеччині та Австрії, так і в Україні. Система пластикових ПВХ профілів OPTIMUM сертифікована і відповідає всім нормам шумо - та теплоізоляції, міцності, довговічності, а також усім санітарним та протипожежним нормам.

Притаманні німецьким ПВХ профілям строгі класичні лінії надають конструкції ПВХ профілю витончений вид . 

 


Нова елітна система профілів WinBau Premium відповідає вимогам суворих кліматичних зон і бажанню клієнтів отримувати продукт з найбільш високими експлуатаційними характеристиками.

П'ятикамерна конструкція і монтажна глибина профілю 70мм забезпечують більш високий коефіцієнт опору теплопередачі.

Чудові теплотехнічні характеристики профільної системи, в свою чергу, підвищують опір теплопередачі вікна в цілому і дозволяють ефективно використовувати конструкції з профілів системи WINBAU PREMIUM в будинках з низьким енергозбереженням.

 

Наші компанії партнери