+38 (032) 253-75-30

+38(067) 837-25-25 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Home / Склопакети

Склопакети.

Склопакет - важливий елемент металопластикового вікна, що складається з герметично з'єднаних склів і дистанційної рамки, всередині якої знаходиться осушувач. Склопакет займає більше 80 % площі самого металопластикового вікна і підбирається в залежності від вимог до вікна.

Для житлових і виробничих приміщень встановлюють різні склопакети. Для типових квартир і приватних домоволодінь склопакет вибирають з урахуванням його особливостей і технічних характеристик : енергозбереження , звукоізоляція , світлопропускання , ударостійкість. Для виробничих приміщень достатня установка однокамерного склопакета. Щоб утримати тепло взимку, а влітку прохолоду в приміщенні встановлюють енергозберігаючий або мультифункціональний склопакет. Двокамерний склопакет є найпоширенішим рішенням, так як цей склопакет може містити не тільки звичайні скла, але і скла, що володіють особливими характеристиками.

Конструкція склопакету.

Склопакет - елемент конструкції металопластикового вікна, що складається з двох і більше склів, герметично з'єднаних між собою за допомогою дистанційної рамки. 

 

А - Двокамерний склопакет 

Б - Однокамерний склопакет 

 1. скло 
 2. міжскляний простір 
 3. Дистанційна рамка 
 4. осушувач 
 5. первинна герметизація 
 6. вторинна герметизація

 

 


Скло.

Для виробництва склопакетів використовують певний тип скла. Вид скла в склопакетах залежить від вимог, що пред'являються до металопластикових вікна.

Компанія «2В БУД» при виробництві своїх конструкцій використовує склопакети з такими видами скла:

 • Поліроване скло марки М1 - високоякісне скло з рівною гладкою поверхнею, що володіє високою міцністю і прозорістю.
 • Енергозберігаюче скло Low- Е з м'яким покриттям - поліроване скло зі спеціальним низькоемісійним покриттям з оксидів металів, яке завдяки високому коефіцієнту опору теплопередачі зберігає тепло в приміщенні.
 • Мультифункціональне скло Clima Guard Solar - скло з енергозберігаючими і сонцезахисними властивостями, покрите тонованою плівкою і має високі показники світлопропускання. Є ідеальним рішенням для вікон в типових квартирах і приватних будинках.

Причини появи конденсату на склопакеті.

Конденсат на склопакетах з'являється при досягненні так званої «точки роси» . Точка роси - температура поверхні металопластикового вікна, при якій конденсується волога з повітря. Причин випадання конденсату на металопластикових вікнах декілька:

 • підвищена вологість у приміщенні;
 • ступінь теплопровідності склопакетів;
 • значна різниця температури зовні і всередині приміщення ;
 • широке підвіконня , закриває радіатор ;
 • велику кількість рослин на підвіконні ;
 • несправна робота витяжної вентиляції.

Підвищена вологість усувається регулярним провітрювання приміщення, зменшенням ширини підвіконня, регулюванням або заміною вентиляційної системи. При проведенні ремонтних робіт необхідно збільшити інтенсивність провітрювання.


Однокамерний склопакет.

За сучасним нормам енергозбереження однокамерний склопакет 4-16-4 не рекомендується встановлювати в житлових приміщеннях і квартирах. Такий склопакет використовується для скління балконів, офісів, складських і виробничих приміщень.

Двокамерний склопакет.

Рекомендується для установки в житлових приміщеннях. Залежно від пропонованих вимог до металопластикових вікон у двокамерному склопакеті можуть бути встановлені скла з різними характеристиками : енергозбереження, світлопропускання, звукоізоляція, ударостійкість і т.д.

Енергозберігаючий склопакет.

Відбиває теплове випромінювання за рахунок нанесення на скло низькоемісійного оптичного покриття і заповнення міжскляного простору аргоном, що істотно підвищує теплозберігаючі властивості склопакета. Використовуються два типи скла для енергозберігаючих склопакетів : скло з твердим покриттям - К- скло і скло з м'яким покриттям - I- скло. I - скло перевершує К- скло по енергозберігаючим властивостям, але поступається в абразивній стійкості. Енергозберігаючі склопакети використовують для скління квартир і житлових приміщень, що перебувають в кліматичних зонах з різким перепадом температур.

Мультифункціональний склопакет (сонцезахисний і енергозберігаючий)

Завдяки спеціальному склу з багатошаровим напиленням мультифункціональний склопакет поєднує в собі енергозберігаючі і сонцезахисні властивості. Мультифункціональні склопакети розроблені для скління житлових приміщень і приватних домоволодінь.

Наші компанії партнери