+38 (032) 253-75-30

+38(067) 837-25-25 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Home / Торгові кіоски

Торгові павільйони. Ларьки. Кіоски. Виготовлення під замовлення

Компанія "2В-БУД" готова запропонувати Вам розробку під індивідуальне замовлення, виробництво, доставку і монтаж унікальних на Наш погляд металевих конструкцій різного призначення. Модульні й збірно-розбірні торгові павільйони, ларьки, кіоски, міні-магазини. А також компанія здійснює доставку і монтаж швидкомонтованих торгових павільйонів, з легких металоконструкцій.

Швидкомонтовані торгові кіоски з металоконструкцій - це будови, монтаж яких здійснюється на місці, так як їх розміри по ширині, довжині і висоті перевищують допустимі габаритні розміри для транспортування цілої будівлі.

Всі вироблені нами металоконструкції - торгові кіоски виготовляються з оцинкованих металевих профільних конструкцій і комплектуються всім неохідним: вікнами, дверима, електрикою, освітленням. Утеплювачем з використанням паро і гідробар'єрів, фасадної і внутрішньою обшивкою різних варіантів за бажанням Замовника.

Доставка будівель на об'єкт можлива в декількох варіантах виготовлення.

Варіант № 1: у вигляді повністю готових будов до установки і експлуатації.

Варіант № 2 : у вигляді декількох модульних блоків (які підходять по габариту для транспортування) надалі зібраних між собою в одне ціле будівлю.

Варіант № 3 : у вигляді фактично готових панелей стін, підлоги і даху в результаті монтовані протягом невеликого часу на об'єкті в будівлю "під ключ" (технологія актуальна особливо для важкодоступних місць, де немає можливості розвантаження краном, або транспортування будов на довгі відстані по Україні).

Торгові кіоски з металевих конструкцій не вимагають масивних фундаментів (у деяких випадках повну відсутність їх), стійкі до впливу агресивного середовища, мають презентабельний зовнішній вигляд і за бажанням Замовника можуть бути виконані практично з будь архітектурною концепцією.

Короткий перелік комплектації поставляються торгові ларьки і кіоски:

  • Каркас стін підлоги і даху - оцинковані профілю перетином 100/40/1-1 , 5мм.
  • Фасад - профільовані оцинковані листи з полімерним покриттям (або будь-який матеріал на вибір).
  • Утеплення - 100 - 150мм. утеплювача з використанням паро і гідробар'єру.
  • Електрика - провід ПВС в ПВХ гофрі, розетки, вимикачі, растрові світильники 4/18W.
  • Щитова - металевий щит під автоматику, лічильник.
  • Внутрішнє оздоблення - МДФ або ПВХ вагонка (бо будь-який матеріал на вибір).
  • Підлога - дошка 30мм. ОСБ плити 10мм. лінолеум, пластикові плінтуса + за бажанням утеплення 100мм.
  • Вікна - металопластикові або алюмінієві.
  • Двері - алюмнієві або металопластикові.
  • Стеля - підвісна стеля тип - Армстронг, МДФ або ПВХ вагонка (або будь-який матеріал на вибір).

Ми готові запропонувати Вам виготовлення під індивідуальне замовлення, доставку та встановлення корпусних, вітринної меблів з ламінованого ДСП абсолютно різних колірних, фактурних (під дерево) і конструктивних рішень, а також холодильне та інше торгове обладнання в різних варіантах комплектації, ціни і країни виробника.

Комплектація, розміри, зовнішня і внутрішня обробка торгових кіосків, за бажанням замовника, може бути виконана в абсолютно різних варіантах. А також розробимо для Вас зовсім новий концепт торгового кіоску з унікальнім зовнішнім виглядом, який відрізняється від конкурентів презентабельним виглядом і привертає увагу покупців.

Наші фахівці допоможуть Вам вибрати зовнішній вигляд, а також запропонують ряд використовуваних матеріалів для обробки. Ми допоможемо реалізувати як традиційні, так і нестандартні Ваші ідеї.

Наші компанії партнери