+38 (032) 253-75-30

+38(067) 837-25-25 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Home / Вікна алюмінієві

Алюмінієві вікна Profilco і Зеніт у Львові

Компанія «2В БУД» є виробником алюмінієвих конструкцій різних форм і ступеня складності. Протягом 12 років роботи нами були встановлені алюмінієві вікна багатьом компаніям та індивідуальним замовникам.


Алюміній як матеріал, володіє високими властивостями міцності і легкою вагою. Конструкції з алюмінієвого профілю служать каркасом для багатьох споруд, як невеликих (торгових павільйонів, вхідних груп), так і багатоповерхових будівель. Однією з найважливіших характеристик алюмінієвих вікон є висока стійкість до впливу факторів навколишнього середовища. Багаторічний досвід успішної експлуатації конструкцій, на основі алюмінієвих профілів Profilco і ЗЕНІТ, довів, що вони довговічні і практично не потребують обслуговування.

Сучасні алюмінієві вікна відрізняються по дизайну і стилю. Особливості їх конструкції дозволяють проводити встановлення в будівлях будь-якого типу - громадських і виробничих, в міських квартирах і особняках. Якщо необхідно реконструювати старовинні будинки, метал відмінно імітує стилі колишніх епох. Алюмінієві вікна можна доповнювати комбінаціями з інших матеріалів, наприклад, встановлювати дерев'яні панелі з внутрішньої сторони приміщення.

Для дизайнерів і архітекторів алюмінієві конструкції є справжнім інструментом для вільного втілення всіх ідей. Вікна можуть бути овальними, трапецієподібними, трикутними, круглими, з різними поділами світлових прорізів і системами відкривання.

Алюмінієві вікна розрізняють двох типів:

  1. «Холодні» алюмінієві вікна застосовують в основному для скління нежитлових приміщень, балконів і лоджій.
  2. «Теплі» алюмінієві вікна використовують відповідно для скління житлових приміщень за високого опору теплопередачі. У такій віконній системі між двома профілями встановлений терморозрив - термоизолирующая поліамідна вставка. Вона зупиняє потік тепла, що йде з приміщення на вулицю і потік холодного повітря, що йде з вулиці.

Детальніше про алюмінієві вікна з профільних систем PROFILCO.

Детальніше про алюмінієві вікна з профільних систем ЗЕНІТ.

 

Переваги алюмінієвих вікон від компанії «2В БУД» :

  • тривалий період експлуатації ;
  • стійкість до впливу корозії , деформацій, перепадів температур і іншим впливам навколишнього середовища;
  • не схильні до впливу масел, кислот, газів;
  • під дією ультрафіолетового випромінювання не змінюють свого кольору;
  • не потребують спеціального догляду;
  • екологічно безпечні і зберігають свої властивості весь експлуатаційний період;
  • можуть виготовлятися у великих розмірах, що дозволяє склити великі прольоти.
Наші компанії партнери