+38 (032) 253-75-30

+38(067) 837-25-25 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Home / Вікна ПВХ Decco

AdSense2

Металопластикові вікна Decco.

Металопластикові вікна, балкони та двері з профілю DECCO (Декко) - це чудовий варіант поєднання бюджетного профілю і відмінної якості. Профіль DECCO проводиться польською компанією, і дуже добре зарекомендувала себе. Вікна Decco мають глянцевий яскравий білий колір поверхні, міцні стінки, вони стійкі до будь природним капризам і не втрачають з часом своїх якостей.

Профільна система DECCO сертифікована в Україні, представлена в нашій країні з 2006 рік, і пройшла всі необхідні перевірки та тестування на відповідність необхідним стандартам і нормам. Повною мірою відповідає всім європейським вимогам по пожаропрочность та екологічної безпеки. Вікна Декка широко використовують для скління квартир, балконів, будинків і дач. З цього профілю у нас часто замовляють офісні перегородки. З Decco вигідно замовляти вхідні двері, тому вони виходять міцними, надійними і доступними за ціною.


4-х камерна профільна система DECCO-60.

Профільна система DECCO-60 з класичним дизайном - це поєднання сучасних технологій і якісних матеріалів. Система відповідає всім технічним вимогам, які пред'являються до сучасного пластикового вікна. Завдяки чотирикамерній конструкції цього профілю при монтажній ширині 60 мм досягається чудова звуко- і теплоізоляція. Тому пластикові вікна з профілю DECCO-60 гарантують ефективне зниження вуличного шуму і відсутність протягів навіть при сильному вітрі.

Переваги профільної системи DECCO-60:

 • Decco 60

  4-камерна система з монтажною товщиною 60 мм. Вікна системи Decco 60 дозволяють значно економити тепло і є перспективним рішенням у сфері енергозбереження.
  Надійний захист від злому забезпечується за рахунок паза фурнітури 13-й системи.
  Ширина склопакета - 24-32 мм.
  Глянцевий поверхню конструкцій без праці очищається рідкими миючими засобами.
  Класичний дизайн.
  Геометричні розміри ущільнювача не змінюються протягом терміну служби вікон, завдяки тому, що штапик випускається з коекструдованим ущільненням.
  Зовнішні стінки профілю мають товщину, відповідну європейським стандартам.
  Ширина дверної стулки - 110 мм.

6-ти камена профільна система DECCO 70.

Профільна система DECCO-70 - це перспективна система ПВХ-профілів з класичним дизайном. Вона має аналогічну конструкцію, як і попередня система DECCO-60. Але на відміну від неї, профіль DECCO-70 відрізняється монтажною шириною 70 мм і забезпечений двома повітряними камерами. Завдяки цьому, він краще захищає приміщення від холоду і вуличного шуму, ніж чотирикамерний блок. Таким чином, профільна система DECCO-70 являє собою зразок сучасного підходу до розробки і створення профілю, що поєднує в собі відмінні споживчі характеристики.

Переваги 6-ти каменої профільної системи DECCO 70:

 • Decco 71

  DECCO-70 має 6 камерний профіль і монтажну товщину 70 мм, це збільшує звуко- і теплозахисні параметри. Встановивши дану систему, ви інвестуєте в теплозахист будинку.
  Колір конструкції - глянцево-білий. Дизайн - елегантний класичний.
  Ширина склопакета варіюється від 24 мм до 34 мм.
  Коефіцієнт опору теплопередачі 0,79R.
  Звукоізоляція 4-го класу.
  Товщина зовнішніх стінок становить 2,8 мм, це відповідає європейським стандартам.
  Можливість установки противовзломной фурнітури.

Профіль DECCO-70, як і вся лінійка продукції, відрізняється сучасними формами, ідеальним глянцем і білизною, яка радує око споживача протягом усього терміну експлуатації пластикових вікон. Система DECCO-70 повністю відповідає всім необхідним українським і європейським вимогам необхідним для скління житлових приміщень.

Наші компанії партнери