+38 (032) 253-75-30

+38(067) 837-25-25 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Home / Віконна фурнітура

Фурнытура MACO, Vorne, Geviss

Купуючи вікна, ми звертаємо увагу на їх зовнішній вигляд, цікавимося, чи достатньо вони теплі. Але при цьому дуже рідко замислюємося про якість віконної фурнітури. Насправді її роль важко переоцінити.

Фурнітура - дуже важлива частина вікна , оскільки вона значною мірою впливає на його функціональність, забезпечує його правильну роботу і герметичність. Її ціна становить 10-15% вартості вікна, отже, є сенс продумати, яку саме фурнітуру слід вибрати.

У сучасних вікнах використовується периметральна фурнітура. Виробники пропонують різні комплекти залежно від типу відкривання вікна. Віконна фурнітура забезпечує різні типи відкривання і надійне замикання стулок вікна , а також безпеку мешканців. Вона являє собою складний механізм. 

Компанія "2В БУД" використовує у своїх виробах фурнітуру відомих світових брендів MACO (Австрія), Vorne і GEVISS (Туреччина).


 Фурнітура MACO.

Віконна фурнітура під торговою маркою Maco виробляється австрійською фірмою MAYER & CO. У країнах Європи дане підприємство грає роль лідера і є носієм інноваційних розробок для майбутнього розвитку віконних фурнітурних систем. 

Віконна фурнітура Maco підходить як для пластикових, так і для алюмінієвих вікон різної конструкції і конфігурації - від стандартних прямокутних до арочних, трикутних, трапецієподібних і розсувних. Для будь-якого варіанту може бути використана противовзломная фурнітура.

 


 Фурнітура VORNE.

Поворотно-відкидна система СТАНДАРТ виробництва VORNE (Туреччина) прекрасно підходить для стулок розмірами від 450 мм до 2200 мм по висоті і від 280 мм до 1600 мм по ширині. Завдяки підбору різних варіанов петель існує можливість використання стулки вагою до 130 кг. Можливість підбору кольору пластикових накладок під колір віконного профілю.

Завдяки потужному механізму і стійкості виключається люфт. Вся фурнітура VORNE володіє гальванічним покриттям білого кольору , що забезпечує не тільки надійний захист від корозії , але і естетичний зовнішній вигляд.


 Фурнітура GEVISS.

Поворотно-відкидна система GEVISS в віконно-дверноій промисловості була представлена в 2006 році у складі фірми HIMSAN ALUMINYUM в Стамбулі. Продукція створена за останніми технологіями на рівні світових стандартів, висока якість продукції, на внутрішньому і зовнішньому ринках ставить завданням знайти і завоювати свого споживача.

Вся робота з проектування, виробництва. а так само після продажне обслуговування відповідають стандартам якості, для підтримування якого нами докладено багато зусиль.

Наші компанії партнери