+38 (032) 253-75-30

+38(067) 837-25-25 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Home / Виробництво

Наше виробництво

Виробництво нашої продукції здійснюється на сучасному високо технологічному обладнанні. У виробництві вікон ми використовуємо профільні системи провідних європейських і українських компаній AluPlast, Winbau, Provedal, Profilco і Зеніт а фурнітуру та інші комплектуючі - тільки від найкращих світових брендів!

Наш виробничий персонал володіє високим професіоналізмом і великим досвідом. Все це дозволяє нам зібрати воєдино всі складові бездоганної якості. А щоб ви не сумнівалися в якості нашої продукції, ми організували сучасну систему контролю якості, яка виключає будь-яку можливість потрапляння браку до кінцевого покупця.

Виробничі потужності компанії забезпечують випуск досить великого обсягу продукції, а це означає, що ми оперативно виконуємо всі замовлення своїх клієнтів. Автоматизовані технологічні лінії дозволяють нам повністю замкнути цикл виробництва пластикових вікон, це мінімізує витрати, тому ми можемо запропонувати своїм замовникам максимально вигідні ціни на пластикові вікна і короткі терміни виконання замовлень.

Власне сучасне виробництво алюмінієвих і пластикових вікон - одна з головних переваг компанії "2В БУД", адже це дає можливість пропонувати нашим клієнтам найвищий рівень якості на найвигідніших умовах!

Партнери компанії "2В БУД":

 Алюмінієві розсувні системи для засклення балконів і лоджій  Алюмінієві системи вікон і дверей  Алюмінієві фасадні системи

 ПВХ системи для вікон і дверей  ПВХ системи для вікон і дверей  Алюмінієві фасадні системи
Наші компанії партнери