+38 (032) 253-75-30

+38(067) 837-25-25 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Home / Заскління фасадів

Скління фасадів та вхідних груп

Фасади - це саме те, на що звертають увагу люди проходячи повз того чи іншого будинку. При цьому саме з цього враження починається знайомство з майбутнім місцем проживання, дозвілля або роботи. Але було б не правильно присвоювати всю відповідальність за зовнішність архітектурної споруди тільки на фасади. Важливу роль відіграють також і вхідні групи. Адже саме через них людина потрапляє в споруду. Тому, вхідні групи, так само як і фасади повинні відповідати всім сучасним поняттям про якість і естетичну красу.

Відмінним рішенням для перетворення фасадів, а також вхідних груп є їх скління. Допомагає в цьому використання алюмінієвого каркаса, який складається з горизонтальних ригелів і вертикальних стійок. Часте використання алюмінію в цій сфері обумовлено легкістю матеріалу, а також його стійкістю до появи корозії. Такі конструкції набувають все більшої популярності і затребувані як при будівництві житлових, адміністративних, так і індивідуальних будівель. При цьому для того, щоб розрахувати вартість виготовлення і монтажу таких конструкцій, потрібно знати точний обсяг необхідних робіт. Перевага застосування алюмінієвих каркасів полягає ще і в тому, що їх збірка здійснює в самі найкоротші терміни.

Скління фасадів.

В основі скління фасадів, як вже зазначалося вище, лежить алюмінієвий профіль. Простір між ригелем і стійкою заповнюється склопакетом. Також, сюди можуть бути вбудовані різні стулки і навіть двері. Якщо розглядати стандартні фасади, в них зазвичай застосовуються склопакети, які при монтажі притискаються до ригеля за рахунок спеціальних планок. Що стосується так званих Напівструктурних фасадів, тут кріплення відбувається тільки або до вертикальних стійок, або до горизонтальних ригелів. При цьому для заповнення незакріплених стиків застосовуються герметик або спеціальні профілі.

Існує також такий тип скління фасадів, як спайдерний. Цей тип скління дозволяє досягнути суцільної поверхні без профілів. Такий тип скління коштує дорожче алюмінієвого і застосовується при будівництві дорогих торгових центрів, бутиків, а також в якості внутрішніх офісних перегородок. Перевага цього виду скління полягає в тому, що воно дозволяє добитися ефекту легкості будівлі, незважаючи на те, що при цьому, конструкція дуже міцна.

           

Скління фасадів може бути як прозорим, так і непрозорим. У прозорому використовуються прості склопакети, які мають різну товщину. Що стосується непрозорого скління, тут можуть застосовуватися різні матеріали, в тому числі і натуральний камінь. Вибір матеріалу скління фасадів також значно впливає на формування остаточної ціни. Скління фасадів може бути як частковим, так і повністю покривати всі стіни будівлі. Все залежить в даному випадку тільки від творця архітектурного проекту.

Скління фасадів може створювати відчуття цілісності конструкції. Такий ефект досягається за рахунок того, що на зовнішній поверхні відсутні ригелі та стійки. До того ж, скління фасадів має не тільки естетичну, але й практичну складову. Воно значно підвищує тепло- і шумоізоляцію будівлі, а також захист від пожеж та впливу навколишнього середовища. В даний час на ринку пропонуються різні види скла, які використовуються в склопакеті і які мають своє певне призначення. Наприклад, це можуть бути протипожежні, броньовані чи енергозберігаючі скла.

Скління вхідних груп.

Вхідні групи мають не менше значення, ніж фасад будівлі. Якщо це офісна споруда, через вхідну групу в будівлю потраплятимуть клієнти компанії, і їх перше враження буде формуватися саме тут. Якщо ж вхідна група розташовується в житловому комплексі, через неї щодня будуть входити і виходити мешканці будинку, а також їхні гості. У кожному разі, якщо вхідна група буде виглядати бездоганно - це тільки плюс.

Для цього наша компанія пропонує скління вхідних груп з використанням алюмінієвого каркаса. Переваг у цього матеріалу безліч. До легкості і стійкості до корозії, які згадувалися вище можна додати також і відносно невисокі ціни на матеріал. Завдяки пластичності матеріалу, з нього можна виготовляти найрізноманітніші форми. При цьому, матеріал довговічний і не вимагає особливих експлуатаційних умов.

Алюмінієві вхідні групи дозволяють монтувати різні типи дверей з алюмінію. Це можуть бути як ручні, так і автоматичні двері. При цьому ручні двері бувають двох типів : маятникові і розсувні. Встановлюються такі двері зазвичай з розрахунком на середній або невеликий потік людей. Якщо ж щоденний потік людей буде великим, ми рекомендуємо встановлювати автоматичні двері. Цей вид дверей має також кілька різновидів, таких як розсувні (оснащуються фотоелементом, який фіксує знаходження об'єкта між стулками дверей), відкривні (цей вид дверей приводиться в дію за допомогою спеціального механізму, що встановлюється на кожну стулку), револьверні (це обертові двері, які дозволяють заощадити на електроенергії). Вибір дверей для вхідної групи робить значно вплив на формування кінцевої вартості виробу.

Ми встановлюємо алюмінієві вхідні групи з будь-якою системою відкривання дверей, використовуючи при цьому тільки сучасні технології та матеріали. З нами вхідні групи не тільки прослужать довго, а й ефектно доповнять дизайнерську концепцію будівлі. 

У нашій компанії клієнти можуть замовити будь-який вид скління фасаду або вхідної групи. Фахівці нашої компанії проведуть всі необхідні роботи, починаючи від замірів і закінчуючи монтажем виробів на об'єкті замовника.

Наші компанії партнери