+38 (032) 253-75-30

+38(067) 837-25-25 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Home / Зимові сади

Будівництво і заскління зимових садів.

Сьогодні зимовий сад - є одним з небагатьох місць, де людина перебуває в гармонії тиші і спокою. Хороший проект дозволить створити тісний зв'язок, із живою природою і житловим простором, втілюючи ваше уявлення про ідеальну квартиру або будинок.

Хоча донедавна зимовий сад могли собі дозволити лише обрані забезпечені люди, зараз він доступний абсолютно будь-якій сім'ї. Технології знижують витрати і на проектування, і на монтаж, і на обслуговування саду. У підсумку, компанія «2В БУД» пропонує стильні, сучасні рішення за найдоступнішими цінами.

Зимові сади від компанії « 2В БУД » - це стильно і надійно. Ми пропонуємо:

  • Стильний, сучасний дизайн конструкції.
  • 20 типових проектів: прямокутної форми, з односхилим дахом, двосхилим дахом, у вигляді альтанки, інші.
  • Можливо замовити індивідуальний проект.
  • Основа конструкції - це європейські і вітчизняні профільні системи від Provedal, Profilko, ЗЕНІТ, що вважаються еталоном якості, надійності в Європі, а також в Україні.
  • Є механізми відкривання вікон: розсувний, поворотно-відкидний, поворотний.
  • Пропонуються багатокамерні склопакети, зроблені на основі флоат-скла («теплозберігаюче» скло). Пропускаючи сонячні промені, воно надійно зберігає тепло, зберігаючи ваш зимовий сад.
  • Надійна і противозламна фурнітура MACO.

Робимо проект і монтаж зимових садів.

Може комусь здається, що такий сад досить проста конструкція, виконана зі скла і металу. Але ті, хто створював сад, добре розуміють, що тут особливу увагу приділяють як зовнішнім виглядом, так і самої конструкції. Важлива вага системи, допустимі вітрові, снігові навантаження, теплоізоляція і багато іншого. Тому роботу з проектування, монтажу довіряйте професіоналу.

Галерея зимових садів:

У нашій компанії ви можете замовити собі зимовий сад різної складності, в будь-якому стилі, від класики до японського саду. Ми створимо куточок гармонії, розслаблення і самоти, що знімає втому, що дає гарний настрій.

Наші компанії партнери